Verenigde Ondernemers Geertruidenberg

Grote Kerkstraat 2
4941 DP Raamsdonksveer
Postbus 62
4940 AB Raamsdonksveer

Tel: 0162-512 707
Fax: 0162-514 242
Website: www.vogweb.nl
E-mail: info@vogweb.nl

Vers van de pers

Wat was doel revitalisering Dombosch?

Werkzaamheden zijn volop bezig, maar wat was het doel ook alweer?

Eerstkomend evenement

Bijeenkomst VOG 25 oktober 2012

VOG-bijeenkomst voor leden en belangstellenden

donderdag, 25 oktober
20:00
de Witte Leeuw, Raamsdonksveer

Laatste nieuws

Vind een deelnemer

Direct een VOG deelnemer vinden:

 
Meer informatie over ROQUIN E-Solutions
Bezoek Rabobank Amerstreek

U bevindt zich hier: nieuws / nieuwsbericht
08.07.10
Woningcorporaties bouwen fors minder

Reeds eerder deze week berichten we dat de gevolgen van de economische recessie duidelijk zichtbaar zijn in de Nederlandse woningbouwproductie. Dat stelt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) naar aanleiding van cijfers over het eerste kwartaal die forse daling in de woningbouwproductie tonen.

 

De daling was het sterkst bij woningen die in opdracht van woningcorporaties zijn gebouwd: het aantal gereedgekomen woningen lag hier ruim 52 procent lager dan een jaar eerder. Ook het aantal aan corporaties verstrekte vergunningen is met ruim de helft afgenomen. In het eerste kwartaal ontvingen corporaties vergunningen voor ruim 2.500 woningen, tegen 5.300 woningen een jaar eerder.

 

In totaal kwamen ruim 7.000 woningen gereed, bijna 6.000 minder dan een jaar eerder. Verder daalde het aantal voor woningen verleende vergunningen met ruim 5.000 tot bijna 11.000.

Bron: ehr.nl

Gerelateerd nieuws

Huizenmarkt NL ingestort
Overig actueel nieuws

© VOG | Deze pagina op internet: http://www.vogweb.nl/nieuws/nieuwsbericht/article/woningcorporaties-bouwen-fors-minder.html