Verenigde Ondernemers Geertruidenberg

Grote Kerkstraat 2
4941 DP Raamsdonksveer
Postbus 62
4940 AB Raamsdonksveer

Tel: 0162-512 707
Fax: 0162-514 242
Website: www.vogweb.nl
E-mail: info@vogweb.nl

Vers van de pers

Aantal faillissementen Brabant stabiel

Het aantal faillissementen van Brabantse bedrijven is afgelopen maand niet noemenswaardig veranderd

Eerstkomend evenement

Bijeenkomst VOG 25 oktober 2012

VOG-bijeenkomst voor leden en belangstellenden

donderdag, 25 oktober
20:00
de Witte Leeuw, Raamsdonksveer

Laatste nieuws

Vind een deelnemer

Direct een VOG deelnemer vinden:

 
Meer informatie over ROQUIN E-Solutions
Bezoek Rabobank Amerstreek

U bevindt zich hier: nieuws / nieuwsbericht
14.11.11
G'berg krijgt Biesbosch Informatiepunt

Er komt een Biesbosch Informatiepunt aan de Elfhuizen in Geertruidenberg. Bij toeristen zou het onvoldoende bekend zijn dat Geertruidenberg grenst aan De Biesbosch. Het punt moet daar verandering in brengen en een impuls geven aan het toerisme en de horeca in de gemeente.

 

Verschuren legt uit: "Het punt gaat informatie bieden over De Biesbosch. Het moet niet de functie van de VVV overnemen en biedt dus geen informatie over Geertruidenberg."

Het infopunt is een initiatief van Staatsbosbeheer, dat in alle gemeenten die grenzen aan De Biesbosch, een dergelijk centrum wil opzetten. Zij heeft voor Geertruidenberg een overeenkomst gesloten met Bootje Gezond, dat een boekingskantoor krijgt in het infopunt. Ook Staatsbosbeheer zelf krijgt ruimte in het pand. Daarnaast komt er een winkel, een expositiezaal en een filmruimte. Het college stelt in 2011 en 2012 2.000 euro beschikbaar om het centrum vorm te geven en subsidieert Staatsbosbeheer daarnaast eenmalig met 3.500 euro.

Momenteel wordt er nog gezocht naar een derde partij, die zich op de bovenverdieping van het pand kan vestigen. Het informatiepunt moet begin 2012 opengaan.

Bron: BNdeStem

Gerelateerd nieuws

Nationaal Park De Biesbosch in beeld
SES/KvK: Werkgelegenheid toerisme klein
Overig actueel nieuws

© VOG | Deze pagina op internet: http://www.vogweb.nl/nieuws/nieuwsbericht/article/gberg-krijgt-biesbosch-informatiepunt.html